Szamamm to nowa marka własna sieci Żabka, przeznaczona dla prawdziwych smakoszy, którzy cenią wyjątkową kompozycję smakową i dobór przypraw. W nowej ofercie Klienci sieci mają do wyboru dania kuchni azjatyckiej.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej sieci sklepów w Polsce (5500 placówek prowadzonych przez 3500 franczyzobiorców pod marką Żabka). Firma cały czas poszerza swój asortyment, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów.

Jak podkreślają przedstawiciele Żabki, dania na wynos to bardzo dobre i szybkie rozwiązanie dla zapracowanych osób, żyjących w ciągłym biegu. „Chcemy pokazać klientom, że zawsze pod drodze mogą kupić dobry posiłek do podgrzania w pracy czy w domu, w przystępnej cenie. Szamamm, marka własna Żabki jest rozwiązaniem dla każdego, kto jest głodny, a nie ma czasu lub ochoty na gotowanie”.

Aktualnie pod marką Szamamm dostępnych jest 18 produktów, które znajdują się w asortymencie wszystkich sklepów sieci Żabka oraz Freshmarket. W ofercie można znaleźć, także całą gamę innych gotowych obiadów z kurczakiem i wieprzowiną, zup oraz mięs. Wszystkie dania dostępne są w wygodnych i poręcznych opakowaniach, dzięki czemu można zabrać je ze sobą do biura czy na uczelnię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *