Grupa firm opakowaniowych, w tym BWAY, MAUSER Group, National Container Group (NCG) i Industrial Container Services (ICS) połączyły się, tworząc Mauser Packaging Solutions.

Nowa firma z siedzibą w USA dąży do zrównoważonego dostarczania produktów i usług na całym świecie. Mauser Packaging Solutions planuje sprostać nowemu sloganowi „Redefining Sustainability”. Firma będzie produkować opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu, a także zobowiązała się do odnowienia, ponownego użycia i recyklingu.

„Rozwijając naszą strategię rozwoju, stwierdziliśmy, że klienci szukają globalnego partnera, który zapewni zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań i zamknie pętlę od zakupu do ponownego użycia”, powiedział Ken Roessler, prezes Mauser Packaging Solutions.

„Po raz pierwszy firmy mają jednego partnera, który może zaoferować wiodące w branży portfolio produktów i usług o najwyższej jakości i najszerszym asortymencie na całym świecie. Nasi członkowie są najlepsi w branży – pasjonaci, innowacyjni i zaangażowani w rozwiązywanie złożonych problemów klientów i budowanie trwałych relacji opartych na usługach. Jesteśmy naprawdę podekscytowani i skupieni na przyszłości. ”

Globalna siedziba Mauser Packaging Solutions znajduje się w Illinois i zatrudnia ponad 11 000 członków zespołu na całym świecie. Firma ma skonsolidowane przychody w wysokości 4 miliardów USD. US Mauser Packaging Solutions to firma Stone Canyon Industries LLC. Stone Canyon Industries to globalna firma holdingowa z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *