Szukasz pomysłu na gadżety promocyjne?

Szukasz pomysłu na gadżety promocyjne?

Odpowiadasz za przygotowanie akcesoriów firmowych? A może opracowujesz upominki dla klientów lub pracowników? Niezależnie od tego, który scenariusz jest Ci bliższy, jeżeli tylko szukasz pomysłów na firmowe gadżety, koniecznie zapoznaj się z poniższymi wskazówkami!

Kubki reklamowe z logo to uniwersalny pomysł na upominek

Przy zbieraniu pomysłów na firmowe gadżety warto kierować się ich użytecznością. Dzięki temu zyskasz pewność, że osoby obdarowane będą chętnie z nich korzystać. Przykładem takich praktycznych akcesoriów będą kubki reklamowe z logo. Sprawdzą się zarówno w pracy jak i w domu. Szeroka dostępność kolorów, kształtów oraz pojemności sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni wariant.

Kubek termiczny lub termos to całoroczna propozycja

Następna opcja dotyczy praktycznych kubków termicznych. Pomimo zmieniających się trendów, takie kubki wciąż cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzą się szczególnie w trakcie chłodnych dni, utrzymując ciepło przygotowanego napoju. Doskonale spełnią swoją funkcję również wtedy, gdy przydatne będzie zachowanie przyjemnego chłodu mrożonej kawy przez jak najdłuższy czas. Te kubki to także wdzięczny materiał do znakowania.

Figurka funko pop to świetna opcja dla najmłodszych

Jeśli chcesz przygotować paczkę prezentową przeznaczoną dla dzieci, zainwestuj w popularne zabawki. Przykład może stanowić tutaj figurka funko pop, która z pewnością trafi w gusta najmłodszych użytkowników. Obdarowanie najmłodszych takimi pożądanymi zabawkami na pewno pomoże w ociepleniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy w oczach rodziców. Możesz wykorzystać ten pomysł np. przy przygotowywaniu paczek dla dzieci swoich pracowników.

Lizaki z logo to gadżet dla dużych i małych

Przy komponowaniu takich zestawów upominkowych zainwestuj też w słodycze reklamowe. Z uwagi na to, że ta branża jest mocno rozwinięta, masz pełną dowolność przy wyborze. Począwszy od personalizowanych czekoladek, przez pierniczki reklamowe lub lizaki z logo czy np. krówki. Wyprodukowanie takich słodyczy nie wymaga inwestowania dużych kwot, dzięki czemu każda firma, nawet ta z najmniejszym budżetem będzie w stanie zrealizować takie zamówienie. Ten słodki dodatek z pewnością zostanie ciepło przyjęty wśród odbiorców.

Branża gadżetów reklamowych nieustannie się rozwija. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wyposażyć pracowników, klientów lub sympatyków firmy w praktyczne akcesoria promocyjne, skorzystaj z powyższych propozycji. Powinny zapewnić Ci garść inspiracji! Który gadżet najbardziej przypadł Ci do gustu?