Czy chcesz uczyć się praktycznie i bardziej efektywnie przydatnych aspektów przyszłej pracy? Marzysz o karierze w biznesie, ekonomii czy branży IT? Mamy dobrą wiadomość, w Krakowie rozpoczęto rekrutację na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na nowoczesnej uczelnie, jaką jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki.

W WSEI zapewnia się współpracę między kierunkami, międzynarodowe środowisko, najlepszą kadrę i zagraniczne praktyki. Stawiamy na języki obce, nowoczesne technologie oraz efektywne metody nauczania. Szkoła jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Microsoft w zakresie narzędzi biurowych, zarządczych i developerskich.

Siedziba główna WSEI znajduje się w pięknym Krakowie, które jest stolicą nauki, cudownych historycznych zabytków, jak i centrum społecznego życia. Jakie są powody, dla których warto studiować (lub zostać na dłużej) w tym mieście przedstawiliśmy w poniższej infografice.

Absolwenci uczelni są dobrze przygotowani zarówno pod kątem praktycznym, jak i merytorycznym do pracy zespołowej oraz aktywności obywatelskiej, także w środowisku wielokulturowym.

Stawiamy na nowoczesne metody nauczania, rozwój technologiczny i międzynarodowe środowisko. Uczymy po angielsku, zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. Więcej informacji o studiach międzynarodowych na WSEI znajdziesz tutaj – https://en.wsei.edu.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *