Rynek kapsułek z kawą prawdopodobnie będzie świadkiem umiarkowanego wzrostu sprzedaży, który do końca roku przekroczy 14,578,000 (000 jednostek) i ta umiarkowana stopa wzrostu rynku kapsułek kawy będzie prawdopodobnie utrzymywać się przez cały okres prognozy, wraz z rozwojem sieci kawowych zrekompensować trochę ospałości.

Wszechobecność rytuałów kawowych na całym świecie spowodowała wzrost produkcji kawy i konsumpcji, co doprowadziło do przyjęcia ekspresów do kawy na parze w gospodarstwach domowych. Dodatkowo, ponieważ ekspresy do kawy pod klucz stały się kamieniem węgielnym tradycyjnego doświadczenia kawiarnianego dla konsumentów, globalne zapotrzebowanie na kapsułki kawy prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach. Aby przyciągnąć koneserów kawy i jeszcze bardziej zwiększyć sprzedaż, czołowi gracze na rynku kapsułek kawy wprowadzają wysokiej jakości lub specjalne kapsułki do kawy, co stanowi ważny trend na rynku kapsułek.

Główny analityk w Fact.MR powiedział: „Zrównoważony rozwój prawdopodobnie pozostanie dominującą tendencją na rynku kapsułek kawy w najbliższej przyszłości. W następstwie trwającego problemu zwiększania ilości wytwarzanych odpadów z tworzyw sztucznych i zanieczyszczenia, różne rządy podejmują inicjatywę, aby zakazać stosowania jednorazowych plastikowych kapsułek. Doprowadzi to bezpośrednio do ogromnego wzrostu zapotrzebowania na twarde kapsułki z kawą, w których strąki z miękkimi kawą, będące jednorazowymi kapsułkami, będą świadkami spadku sprzedaży. Wybitne firmy działające na rynku kapsułek kawy prawdopodobnie wprowadzą nadające się do kompostowania lub wielokrotnego użytku kapsułki z kawą, aby uniknąć negatywnego wpływu potencjalnego zakazu jednorazowych, plastikowych kapsułek z kawą. ”

Większość krajów w Unii Europejskiej i Ameryce Północnej jest wiodącymi importerami kawy, ponieważ konsumpcja kawy w tych regionach jest wysoka. Ostatnie badania Międzynarodowej Organizacji Kawy stwierdzają, że światowa konsumpcja kawy wzrosła z 152 milionów torebek do 161 milionów torebek w latach 2014-2017. CBI, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Europa twierdzi, że Europa stanowi ponad 30% światowej konsumpcji kawy. Co więcej, w USA w USA (NCA) odsetek dziennego spożycia kawy wzrósł z 57% w 2016 r. Do 62% w 2017 r. Rozkwita kultura kawy i ciągle rozwijająca się branża kawiarni w Europie sprawiają, że jest to najbardziej lukratywny region na rynku kapsułek kawy.

Przewiduje się, że konwersja średnich palonych ziaren kawy będzie rejestrować stosunkowo szybsze tempo, ze względu na ich atrybut równoważenia smaku kawy. Tymczasem ciemno palone kapsułki kawy pozostają najlepszym wyborem dla wielbicieli kawy. Dynamiczny smak różnych rodzajów pieczeni kawowych pozwala graczom na rynku kapsułek kawy przyjąć ostateczne strategie, aby przyciągnąć określoną grupę konsumentów kawy. Ponadto, pomimo coraz częstszego występowania negatywnych skutków zdrowotnych kawy, zapotrzebowanie na regularne kapsułki kawy pozostaje znacznie wyższe niż w przypadku bezkofeinowych kapsułek kawy. Niemniej jednak, bezkofeinowe kapsułki kawy zyskują popularność wśród osób starszych i konsumentów z alergiami na kofeinę.

Oczekuje się, że Nestle SA będzie mieć znaczny udział w przychodach na rynku kapsułek kawowych, ponieważ firma kontynuuje współpracę z różnymi innymi graczami, takimi jak Starbucks Corporation, aby zwiększyć swój międzynarodowy zasięg rynkowy. Wszechobecność ekspresów do kawy Nespresso jest oczywista, ponieważ wielu niezależnych producentów kapsułek kawy uważa to za standard i wprowadza kapsułki kawy kompatybilne z ekspresami do kawy Nespresso. Inni gracze na rynku kapsułek kawy, tacy jak The J M Smucker Company, dążą do ukierunkowania kategorii kawy w domu, aby rozszerzyć swój portfel produktów i udział w rynku poprzez dostarczanie posiłków do dużej części populacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *