pepsi ginger

Pepsi Ginger to nowy napój typu cola o smaku imbirowym. Dostępny jest już na sklepowych półkach w całej Polsce. To niezwykle zaskakujące połączenie smakowe z dominującym imbirem, gwarantuje nietuzinkowe orzeźwienie.

Pepsi Ginger to kolejny krok do zmiany misji firmy, ponieważ rozszerzy ona gamę oferowanych na rynku wariantów bezcukrowych. Obecnie PepsiCo stale przeprowadza zmiany słodkich produktów i napojów, oferując konsumentom te o obniżonej zawartości cukru oraz kaloryczności.

Promocji nowego smaku towarzyszy kampania 360°, która obejmuje działania reklamowe w telewizji oraz YouTube, Facebook i Instagram.

Hasło kampanii „Przełam rutynę” idealnie wpisuje się w niepowtarzalny smak Pepsi Ginger. Jego celem jest zachęcenie konsumentów do szukania kreatywnych sposobów na spędzanie wolnego czasu, odejście od biurek i zrobienie czegoś nowego, bardziej kreatywnego.

Od wielu lat PepsiCo tworzy produkty, które inspirują i zachęcają konsumentów do aktywnego podejmowania działań każdego dnia. Często proponujemy niecodzienne smaki, aby jednocześnie zaskoczyć odbiorców, a przez to także zachęcić ich do przełamania rutyny w swoim życiu.” – powiedziała Carolina Stefaniak, Junior Brand Manager w PepsiCo Polska.

One thought on “Podejmij wyzwanie nowego smaku Pepsi”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *