Sieć stacji paliw PKN Orlen rozszerza swoją ofertę gastronomiczną w kawiarniach Stop Cafe. Nowa linia produktów dedykowana jest dla wegan i wegetarian – przygotowana będzie na bazie polskich, lokalnych produktów.

Nowa oferta w Stop Cafe jest odpowiedzią na trendy żywieniowe promujące wegetarianizm i zdrowe odżywanie. Wegetarianie i weganie stają się coraz większą grupą klientów, dlatego Orlen aby nadążyć za zmieniającymi się trendami, wprowadził nową linie produktów właśnie dla tej grupy. Wszystkie produkty dla wegan i wegetarian dostępne są na stacjach ORLEN w promocyjnych cenach.

– Obserwujemy trendy, analizujemy potrzeby klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Obecnie mamy do czynienia z coraz bardziej świadomym konsumentem, który często wybiera dobre polskie produkty. Stąd nasza oferta dedykowana dla wegan i wegetarian, którą stworzyliśmy na bazie wyselekcjonowanych produktów od polskich dostawców – mówi Wojciech Muszyński, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej w PKN Orlen.

Receptura zostałą przygotowana specjalnie dla PKN Orlen i nie jest dostępna w innych sieciach gastronomicznych. Wśród nowych smaków są m.in.: hot dog z parówką wegańską, kajzerkę rumsztyk vege, wrap falafel. W ofercie znajduje się także gama świeżo wyciśniętych soków z owoców i warzyw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *