Firma startupowa Pepsi, Drinkfinity, wprowadziła na rynek nowe kapsuły Charge Coffee Infusion.

„Jesteśmy miłośnikami kawy mrożonej tutaj w Drinkfinity i podobnie jak wielu konsumentów, szukaliśmy nowych sposobów szybkiego parzenia kawy mrożonej”, powiedział Hernan Marina, wiceprezes firmy Global Business Innovation, Drinkfinity.
„Każdy smak kawy został zaprojektowany tak, aby konsumenci mogli z łatwością przygotować i dostosować, zachowując jednocześnie istotę klasycznego Americano”.

Nowa innowacja w postaci napoju kawowego pozwala konsumentom mieszać suche i płynne składniki z wodą, dodawać śmietankę i wlać schłodzoną mieszankę kawową do naczynia do picia, nadającego się do wielokrotnego użytku. Drinkfinity Coffee Infusion Pod na chwile obecną posiada dwa smaki, Americano Charge i Cinnamon Americano Charge. Americano Charge jest całkowicie niesłodzone, podczas gdy Cinnamon Americano Charge zawiera cynamon i jest słodzony cukrem trzcinowym i liściem stewii.

Początkowo firma produkująca napoje stworzyła 16 unikalnych mieszanek smakowych, które składają się z nasion chia, ekstraktu z korzenia imbiru i skoncentrowanych soków owocowych.

Kapsuły do ​​parzenia kawy Drinkfinity Charge kosztują 1,63 USD i są dostępne w opakowaniach po cztery (za 6,50 USD) na stronie Drinkfinity.com. Za każdy zakup napoju Drinkfinity w Stanach Zjednoczonych firma przekaże 1 USD na rzecz Water.org, aby pomóc w krajach rozwijających się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *