Jack Rabbit rozszerza swoją ofertę produktową na polskim rynku i wprowadza nową linię win Premium Selection. W jej ramach dostępne będą czerwone wino Zinfandel z Kalifornii oraz białe Sauvignon Blanc z Chile. Oferta jest skierowana do konsumentów poszukujących produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie. Nowa linia win pojawi się na półkach już na początku grudnia.
Jack Rabbit to marka wina produkowanego w winnicach Chile, Kalifornii oraz Południowej Afryki. Wina charakteryzują się przyjemnym i bezpretensjonalnym w odbiorze smakiem. Są skierowane do konsumentów rozpoczynajacych swoją przygodę z winem. Do tej pory na polskim rynku dostępne były: Chardonnay, Merlot, White Zinfandel, Medium-Sweet Red oraz White, a także owocowe Peach and Mango i Summer Berries.
Z roku na rok znaczenie segmentu win w Polsce rośnie. Klienci są bardziej świadomi swoich decyzji zakupowych, co z kolei przekłada się na wybór win z wyższej półki. Coraz większą uwagę skupiają na jakości produktu, co jest potwierdzeniem rosnącego trendu premiumizacji. Producenci na bieżąco śledzą preferencje konsumenckie i tym samym starają się odpowiadać na zapotrzebowania nabywców.

– W związku z bardzo dobrym przyjęciem przez polskich konsumentów win Jack Rabbit, jak również rosnącym zainteresowaniem w zakresie win z wyższej półki, wprowadziliśmy nową linię Jack Rabbit Premium Selection. Zdecydowaliśmy się na premierę nowej linii z początkiem grudnia z uwagi na okres świąteczny. W tym czasie coraz chętniej kupowane są produkty z segmentu premium – klienci na specjalne okazje poszukują tych o wysokiej jakości, w rozsądnej cenie – mówi Konrad Knothe, przedstawiciel Accolade Wines.

Linia Jack Rabbit Premium Selection jest dostępna w sprzedaży w dwóch wariantach:

Jack Rabbit Premium Selection Zinfandel

Bogate, tętniące życiem wino kalifornijskie o smaku pełnym czarnej wiśni i malin, o nutach pieprzu i przypraw. Idealne do grillowanych mięs, dań z makaronem i deserów czekoladowych.
Cena: 23.99 pln
Jack Rabbit Premium Selection Sauvignon Blanc
Świeże i energiczne wino chilijskie o kuszących aromatach owoców cytrusowych, wzbogacone nutami trawy i zielonego pieprzu. Idealne do łagodnych serów, ryb, owoców morza i sałatek.
Cena: 23.99 pln
Wyłącznym dystrybutorem win marki Jack Rabbit w Polsce jest sieć Żabka. Produkty są dostępne w sklepach od początku grudnia.
Marka wina Jack Rabbit należy do Accolade Wines, jednego z największych globalnych producentów wina, posiadającego czołowe marki z Australii, Nowej Zelandii, Południowej Afryki, Chile oraz Kalifornii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *