London Stock Exchange raport obejmuje 1000 europejskich spółek, które wyróżniły się i zdobyły miano „inspirujących”. W gronie 30 firm znalazł się producent lodów z Nowego Sącza PPL Koral.
W rankingu „1000 to inspire Europe” wyróżnione zostały szybko rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa z Europy, mające wpływ na przyszły wzrost gospodarczy, rozwój innowacji oraz tworzenie nowych miejsc pracy.

– Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem. Jest ono dla nas potwierdzeniem, że nasza strategia biznesowa oraz podejmowane działania marketingowe są skuteczne. To również motywacja do dalszych działań, a także do ekspansji na zagraniczne rynki – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral. – Jako firma skupiamy się głównie na działalności na rynku krajowym, gdzie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich producentów lodów. Za granicą nasze lody dystrybuowane są na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, na Litwie, w Wielkiej Brytanii i na Majorce. Cały czas uważamy, że mimo naszych sukcesów, najlepsze jest wciąż dopiero przed nami! – dodaje.

Oprócz PPL Koral wyróżnione zostały również firmy: Adamed, Amplus, AMS Metal, Autopart, Barlinek SA, DFM, Fakro, Fideltronik Polska, Grecos Holiday, Grupa Topex, Klimas Wkręt-Met, Marma, Mastermedia, Meble Wójcik, Moto-Profil, Multipharma, Nova Trading, OSM Piątnica, Oknoplast, OTCF, PHUP Gniezno, PMIW Łukosz, PPT PKS Gdańsk-Oliwa, Real, Roleski, Serwistal, TFP, Ziaja, ZT Bielmar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *