Firma Panattoni Europe, rozpoczęła realizację inwestycji magazynowej w formule BTO dla spółki Intersnack Poland, właściciela marek takich jak Felix, Crispers oraz Przysnacki. Obiekt o powierzchni ponad 10 tys. m kw. powstanie w Nysie obok istniejącego zakładu produkcyjnego firmy. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na marzec 2019 r.

– Budowa magazynu przyfabrycznego podyktowana była organicznym wzrostem firmy Intersnack, a obiekt ten usprawni procesy i wygeneruje oszczędności – mówi Joanna Choromańska, Senior Business Development BTS Manager w firmie doradczej JLL, która pośredniczyła w podpisaniu umowy.

Panattoni Europe rozpoczął na zlecenie firmy Intersnack Poland realizację kolejnej inwestycji w formule build-to-own (BTO). Jest nią obiekt magazynowy na zamówienie Intersnack Poland, wiodącego producenta słonych przekąsek i właściciela marek takich jak Felix, Crispers oraz Przysnacki. Magazyn o całkowitej powierzchni ponad 10 tys. m kw. wybudowany zostanie w Nysie, w sąsiedztwie istniejącej fabryki firmy.

Pomiędzy nią a powstającym obiektem, na wysokości 4,5 m, stworzony będzie łącznik przeznaczony do transportu towarów. Dzięki temu nowoczesny kompleks zapewni firmie elastyczne i sprawne zarządzanie obrotem gotowych produktów do magazynu, a w efekcie sprawną dystrybucję na rynek polski. Na terenie budynku zastosowana zostanie posadzka o podwyższonej normie gładkości oraz oświetlenie LED wraz z czujnikami ruchu.

Cała inwestycja znajduje się ok. 4 km od obwodnicy Nysy, która ułatwia dojazd do autostrady A4 przebiegającej z zachodu na wschód Polski. Zakończenie budowy planowane jest na marzec 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *