DUBLIN, 10 sierpnia 2018

Globalny rynek robotyki pakowania żywności 2018-2022 z dominacją firm: ABB, FANUC, Midea, Rethink Robotics, Universal Robots & Yaskawa Electric.


Raport „Global Food Packaging Robotics Market 2018-2022” został dodany do oferty ResearchAndMarkets.com.
Globalny rynek robotyki pakującej produkty spożywcze zwiększył się w CAGR o 10,17% w okresie 2018-2022.Globalny rynek robotyki pakowania żywności 2018-2022 został przygotowany w oparciu o dogłębną analizę rynku z udziałem ekspertów branżowych. Raport zawiera również omówienie kluczowych dostawców działających na tym rynku. Aby obliczyć wielkość rynku, raport uwzględnia przychody generowane przez sprzedaż dostawców w oparciu o sprzęt, oprogramowanie i usługi.

Pojawienie się robotów będzie kluczowym trendem napędzającym wzrost rynku. Liczne gałęzie przemysłu stale adoptują nowe roboty, ponieważ mogą one efektywnie współpracować z pracownikami. Dzięki wprowadzeniu robotów firmy zyskały przewagę wśród producentów żywności, ponieważ zwalniają pracowników z podejmowania uciążliwych zadań, takich jak pakowanie i dystrybucja opakowań do żywności i dużych paczek.
Według raportu zdolność robotów do integracji z zaawansowanymi technologiami będzie napędzać wzrost rynku. Producenci branży spożywczej decydują się na zaawansowane operacje pakowania, aby zapewnić bezproblemową produktywność, lepszą jakość i szybsze łańcuchy dostaw. Wraz z rozwojem Industrial Internet of Things (IIoT), sztucznej inteligencji i Big Data, producenci są w stanie zapewnić płynne kanały komunikacji między różnymi robotycznymi maszynami.
Ponadto raport stwierdza, że wysoka cena rozwiązań z zakresu robotów będzie miała wpływ na wzrost rynku. Roboty opakowaniowe są kapitałochłonne w porównaniu do tradycyjnych metod i ręcznie obsługiwanych urządzeń do pakowania. Ceny tych robotów są bardzo wysokie, ponieważ roboty te wymagają robotycznych ramion i innego zaawansowanego oprogramowania i specjalistycznych chwytaków.

Kontakt z mediami:

Laura Wood, Senior Manager
press@researchandmarkets.com  

E.S.T  +1-917-300-0470
U.S./CAN  +1-800-526-8630
GMT  +353-1-416-8900

U.S. Fax: 646-607-1907

ŻRÓDŁO Research and Markets

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *