Grants4Impact (G4I) to nowy program wspierający opracowany przez Bayer Cares Foundation, zapewnia ukierunkowane wsparcie dla pionierów wpływu społecznego i firm rozpoczynających działalność w dziedzinie opieki zdrowotnej i żywienia. Celem programu jest zapewnienie wybranym decydentom na całym świecie nowych możliwości rozwoju i przekształcania świetnych pomysłów w potężne rozwiązania mające wpływ na poprawę życia milionów ludzi. W okresach dwuletnich, przyznawanych jest pięć starannie wybranych projektów o łącznej wartości 1 miliona EUR, aby pomóc im przenieść swoje pomysły na kolejny poziom oddziaływania. Każdy projekt otrzymuje 150 000 EUR w formie wkładów pieniężnych, a także dodatkowe świadczenia rzeczowe (na przykład szkolenia, mentoring, coaching i PR lub zwiększenie widoczności) o łącznej wartości 50 000 EUR.

„Grants4Impact ma być rodzajem inkubatora dla wizjonerskich pionierów społecznych pracujących nad rozwiązaniami dla głównych wyzwań w dziedzinie opieki zdrowotnej i żywienia” – wyjaśnia Thimo V. Schmitt-Lord, CEO, Bayer Foundations.

„Poza uzyskaniem dostępu do większego finansowania, młodzi przedsiębiorcy będą zdobywać cenne know-how dzięki bliskiej współpracy z Bayer i wspólnie chcemy uwolnić potencjał ich projektów, aby pomóc milionom osób w trudnej sytuacji na całym świecie cieszyć się lepszym jakość życia.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *