Kiedy Dysza spieniająca mleko Easy Jura będzie przydatnym elementem w Twojej kuchni? Odpowiadamy na to pytanie dodając co nieco technicznych danych. Zapraszamy do czytania!

Mleko do kawy?

Zdecydowanie coraz ciężej znaleźć można osoby, które odmawiają kawy lub też kawowych napojów praktycznie każdy z nas rozpoczyna dzień z filiżanką tej magicznej energii zawartej w czarnym płynie. Gusta mamy różne, jedni wolą latte czy frappe w cieplejsze dni, inni mocne espresso, które stawia na nogi w sekundę. Znajdziemy fanów kawy czarnej, mocno parzonej oraz tej z mlekiem jak flat White czy cappuccino. Jeżeli należysz do tych ostatnich czyli nie wyobrażasz sobie czarnej kawy bez dodatku delikatnej, mlecznej pianki z pewnością dysza spieniająca mleko Easy Jura, jest produktem dla ciebie.

Dysza spieniająca mleko Easy Jura

Wspomniany wyżej sprzęt jest to innowacyjny spieniacz, który został zaprojektowany z myślą o wykończeniu każdego kawowego specjału. Marka Jura stosuje nowoczesne technologie tak zwanej fine foam, czyli gładkiej pianki. Znaczy to, że dysza spieniająca mleko Easy Jura stworzy piankę o wyjątkowej konsystencji, według profesjonalnych, balistycznych standardów. Ten innowacyjny spieniacz znajdziesz w katalogu online, wchodząc na stronach sklepu internetowego Sabro, który jest jedynym dystrybutorem marki Jura w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *