Deser BonaNOWY pojawił się w wybranych lodziarniach sieci LodyBonano kilka tygodni temu. Właściciele tych lokali twierdzą, że będzie to prawdziwy hit tego lata. Lody z dodatkami świeżych owoców już cieszą się dużą popularnością.

Ekologiczna formuła deseru BonaNOWY przypadła do gustu klientom sieci LodyBonano. Kraftowy kubeczek, lody o smaku śmietanki oraz kawałki dojrzałych owoców, prosto od lokalnych dostawców – to ochłoda i zastrzyk witamin w jednym.

BonaNOWY to jeden z lepiej sprzedających się deserów w ofercie – mówi Marek Potrzebko, właściciel lodobusa LodyBonano w Tykocinie. – Smakuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Goście cenią go sobie także za poręczne opakowanie. Nie wszyscy chcą lub mogą jeść wafelki od lodów, a ekologiczny kubeczek sprawdza się idealnie.

Lodobus Marka Potrzebko zawitał do zabytkowego Tykocina w czerwcu tego roku. W tej turystycznej miejscowości lodziarnia od razu zaczęła się cieszyć dużym powodzeniem, głównie ze względu na odświeżoną ofertę popularnej sieci. Lokale, w których dostaniemy deser BonaNOWY przeszły bowiem zmianę całego menu. Ich właściciele postawili na minimalizm, a liczba pozycji została ograniczona jedynie do tych najpopularniejszych. Koncept BonaNOWY spotkać można także w Białymstoku, Augustowie, Ełku, Wyszkowie, Żarach, Wąbrzeźnie oraz Wschowej.

W tym sezonie na mapie naszego kraju pojawiło się w sumie kilkanaście nowych lokali marki LodyBonano – czołowej franczyzy lodowej w Polsce. Za właścicielami i klientami lodziarni już trzy ogólnopolskie akcje promocyjne – z okazji I Komunii Świętej, Dnia Dziecka (o której można było usłyszeć na antenie radia RMF FM) oraz zakończenia roku szkolnego. Teraz przed nimi najgorętszy, wakacyjny okres.

Zeszłe lato było dla właścicieli lodziarni niezwykle udane – w sumie sprzedali oni 15 milionów porcji lodowych przysmaków. Mamy nadzieję, że w tym roku utrzymamy ten doskonały wynik. Tym bardziej że pogoda ma nam sprzyjać – zapowiadają się naprawdę upalne miesiące – podsumowuje Monika Zalewska, manager rozwoju sieci LodyBonano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *