Centrum Handlowe Auchan Swadzim jest położone blisko tras dojazdowych prowadzących do zachodniej granicy oraz na północ Polski. Dzięki tak przystępnej dla podróżujących lokalizacji, często jest miejscem przystanku lub przerwy w podróży. Poza parkingiem na ponad 3 tysiące miejsc, myjni samochodowej, stacji obsługi pojazdów znajduje się także stacja benzynowa. Od teraz, miejsce to stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne dla zmotoryzowanych ze względu na nowo powstałe stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Nowa szybka ładowarka sieci GreenWay dostępna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Umożliwia równoczesne ładowanie trzech pojazdów praktycznie wszystkich marek samochodów elektrycznych dostępnych na rynku: dwóch prądem stałym (DC) oraz jednego zmiennym (AC).

Ładowanie baterii 20-40 kWh na stacji zainstalowanej w Swadzimiu zajmuje maksymalnie 40 minut. W tym czasie kierowcy mogą zrobić zakupy w galerii handlowej lub zjeść posiłek w strefie restauracyjnej. Korzystanie ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Do końca sierpnia 2018 r. ładowanie pojazdu jest bezpłatne. Od 1 września operator będzie pobierał opłaty zgodne z cennikiem dostępnym na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *